Karolaj Hakkımızda
Doğuş Dekoratif

Biz Kimiz?

Made in Turkiye

Since 2005,
Made in Turkiye

Doğuş İki Dekoratif Cam İnşaat Gıda İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., 2005 yılında karolaj profili ve tamamlayıcı ürünleri üretimine başlayarak sektörde önemli bir konum elde etmiştir. Şirket, geniş bilgi birikimi ve en son teknolojiyi kullanarak sektördeki yeniliklere liderlik etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Uygun fiyat politikası ve dürüst çalışma prensiplerini kaliteyle birleştiren Doğuş İki Dekoratif, sektörde üst düzeyde bir konumu sürdürmektedir.


Firma, araştırma ve geliştirmeye büyük önem vererek her gün ilerlemeyi amaçlamaktadır. Profesyonel çalışma sistemi ile üretim sürecini ve sonrasındaki detayları titizlikle planlar. Müşteri odaklı yaklaşımı ve enerjisiyle Doğuş İki Dekoratif, siz değerli müşterilere en iyi hizmeti sunmayı sürdürmektedir.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda


Prensiplerimiz

image

Misyonumuz

Firmamız yapmış olduğu hizmetlerle ülke ekonomisine de katkıda bulunmayı kendine bir amaç edinmiştir.

Amacımız

Firmamızı uluslararası boyutta kalite, fiyat ve verimlilik açısından; rekabet edilebilir seviyede, müşteri memnuniyeti ön planda tutan ve sürekli gelişen bir firma haline getirmektir. Müşterimizin hizmetine sunulan her üründen her personelimiz birinci dereceden sorumludur.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişme olduğundan çalışmalarımızda asla tatmin olmayarak daima iyi, hatasız ve kusursuz olanı aramaktır.

Vizyonumuz